Fun Action Fyzioterapia Žilina
Pomáhame vám zbaviť sa bolesti, aby ste znova mohli robiť veci, ktoré Vás bavia. "Cesta dlhá tisíce míľ sa začína jediným krokom ( Lao-C´)"

Referencie

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti.

Váš názor je pre nás dôležitý a posúva nás smerom vpred. 

 


 

Názory našich klientov

by Evka on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Evka S. (27 rokov)

Chcela by som sa srdečne poďakovať za obrovskú pomoc a starostlivosť pani Jatiovej. Ďakujem za Váš odborný a hlavne ľudský prístup. Za Vašu trpezlivosť a Vaše láskavé slová, ktoré vždy povzbudili. Strašne ste mi pomohli, za čo som Vám srdečne vďačná. Hlboká poklona za Vašu prácu pri starostlivosti o všetkých Vašich pacientov. Ďalej sa chcem poďakovať pani Palovičovej, pri ktorej som mala možnosť vyskúšať lymfodrenáž, ktorú vrelo odporúčam. Pani Palovičová je vždy usmiata a vždy povie povzbudivé slová. Začala som chodiť k Vám na skupinové cvičenia. Bola som síce len dva-krát, ale neviem si vynachváliť. Vždy sa k Vám teším (chodila by som aj každý deň). Ste tu strašne príjemný kolektív, kde sa človek necíti depresívne ako „v nemocnici“. Prajem Vám veľa úspechov 🙂 Zo srdca Evka.

by Lenka on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Lenka (35 rokov)

Ďakujem za každé sedenie a cvičenie u Vás. Nesmierne si Vás vážim p. Jatiová. Moje problémové platničky vždy viete ukľudniť a podať mi za akýchkoľvek okolností pomoc. Slovami sa však nedá opísať vďaka, ktorú v srdci nosím za Váš čas a vedomosti. S úctou Lenka.

by Jarka on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Jarka (45 rokov)

Skúsenosť s lymfomasážou: Lymfu som u Vás skúsila 1-krát a účinky ma RIADNE PREKVAPILI. 10 rokov mi puchnú nohy (vyšetrenie OK, srdce, cievy a doktory nič iné neriešili). Lymfe som neverila. Šla som do toho, že niečo urobím „pre zdravie“. Nohy si po 3 – 4 masážach nespoznávam, že sú moje – TENKÉ PÍŠŤALKY. Ráno sa BUDÍM SVIEŽA, CEZ DEŇ SOM MENEJ UNAVENÁ. Teraz som po 6 lymfe a už som spokojná a neľutujem „investíciu“! Uvažujem, prečo sa medicína lymfe nevenuje… Ďakujem Vám Sonka za Váš profesionálny prístup, vôňu ČLOVEČINY a zato, že máte svoju PRÁCU RADA. Rada k Vám CHODÍM AJ PRETO, ŽE ROBÍTE „ČISTÚ FYZIOTERAPIU“. S úctou k Vám!

by Matej K. on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Matej K.

Maximálna spokojnosť, profesionalita a ľudský prístup. Odporúčam !!!

by Stanka on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Stanka

S Lenkou mame ja a moj syn len tie najlepšie skúsenosti – je milá, trpezlivá, podporujúca a skutočne vynikajúca odborníčka. Vrele odporúčame:)

by Martina on Fun Action Fyzioterapia Žilina

Martina

Za Lenkou cestujem uz niekolko rokov z Bratislavy a vzdy mi pomohla. Velmi ocenujem jej ludsky pristup, dokladnu instruktaz k cviceniu, individualny pristup, ale aj humor a pohodicku ktora z nej vyzaruje.
Lenka, Dakujem a prajem Ti vela zdravicka!