Obuv Peter Legwood – novinka v predaji!

Obuv Peter Legwood

Hľadáte pohodlnú obuv na celodenné nosenie v práci, doma, po tréningu? Pociťujete pri chôdzi nestabilitu, máte boľavé a unavené nohy či kĺby alebo máte pocit, že sa Vám chodidlá stáčajú pri chôdzi dovnútra?  Máme pre Vás riešenie: Obuv Peter Legwood a Vaše telo sa Vám poďakuje. 🙂

Prečo práve obuv Peter Legwood? 

Obuv Peter Legwood vznikla pri dlhodobom výskume chodidla a jeho pohybov. Ide o ergonomický systém, vhodný pre všetky typy chodidiel, ktorý napomáha správnemu držaniu tela. Technológia Peter Legwood je založená na inovatívnom a patentovanom systéme AEQUOS. Pôsobením série tlakových bodov a nakloneniu, dodáva obuv a vložky chodidlu väčšiu stabilitu, čím dochádza k napomáhaniu zlepšeniu rovnováhy tela a výrazne znižuje námahu pohybového aparátu.  

Chodidlo v optimálnej pozícii umožňuje kĺbom správne postavenie a ich lineárny (priamočiary) pohyb vždy v optimálnej osi. Tým napomáha znižovať riziko svalových kontrakcií (skracovaniu svalov) a následne tak opotrebeniu kĺbov kolien, nôh a chrbtice.

Ide o veľmi pohodlnú obuv, určenú k celodennému noseniu. Perfektná priľnavosť obuvi k chodidlu i k nártovej časti zaručuje bezpečnú chôdzu. Prsty na nohe by sa nemali sťahovať z pocitu, že obuv stratíte.

Čo je Aequos systém? 

AEQUOS systém je jedinečný systém, patentovaný Petrom Legwoodom. Pôsobením série tlakových bodov a vďaka svojmu nakloneniu dodáva obuv Peter Legwood AEQUOS chodidlu väčšiu stabilitu, čím napomáha zlepšeniu rovnováhy tela a výrazne znižuje námahu pohybového aparátu.

Tvarovaný povrch, ktorý je charakteristický pre túto obuv, podopiera chodidlo a udržuje ho v optimálnej pozícii. Napomáha lepšiemu postaveniu kĺbov a tým znižuje riziko ich nesprávnej rotácie. Minimalizuje sa opotrebenie najmä kolien, bedrového kĺbu a chrbtice. Ide o technológiu, ktorá nás pri každodennom používaní núti k správnemu držaniu tela. Dôležitá je celková svalová relaxácia, ktorá významne redukuje skrátenie svalov a to najmä v oblasti nôh a chrbta.

Čo je to materiál EVA? 

Obuv Peter Legwood je vyrobená z EVA zmesi výhradne netoxického, antibakteriálneho a protišmykového materiálu, ktorý je plne recyklovateľný. Tento materiál umožňuje dlhodobé používanie obuvi, vďaka jeho optimálnym fyzikálno – mechanickým vlastnostiam.

Komu je obuv určená? 

Profesionálnym a amatérskym športovcompo akomkoľvek športovom výkone s cieľom urýchliť regeneráciu namáhaných a zaťažovaných častí, najmä kĺbov a svalov. Zabezpečuje svalovú regeneráciu po skončení cvičenia. Znižuje svalové napätie uvoľnením svalov a znižuje svalové kontrakcie.

Pracujúcim ľuďomcieľom je priniesť úľavu pre ľudí, ktorí v práci väčšinu svojho pracovného času stoja na svojich nohách. Predovšetkým zamestnanci v SPA a wellness zariadeniach, fyzioterapeuti, lekári a zdravotné sestričky, administratívni pracovníci, pracovníci v kuchyniach, v kaderníctvach a pod. 

Tehotným ženámpre odľahčenie chrbtice v driekovej – sakrálnej časti a napomáha pohodlnejšej chôdzi.

Deťomnapomáha správnemu držaniu tela a zabezpečuje správne zapájanie svalov. Obuv pre deti má väčšiu hĺbku topánky a zvýšenú ochranu členku. Dieťa môže pokojne v obuvi pobehovať a Vy nemusíte mať strach, že ju stratí. 

Seniorom a dôchodcomznižuje bolesti v nohách a chrbtici, čiastočne eliminuje degeneráciu spojenú s artritídou.

Ľuďom po úraze a v rekonvalescenciiodporúča sa najmä pre ľudí s posttraumatickými poruchami členka, kolien, bedier a chrbtice.

S výberom Vám radi pomôžeme. Aby Vám obuv Peter Legwood slúžila čo najlepšie, je potrebné vybrať tú správnu veľkosť. Následne Vám u nás v ambulancii prispôsobíme obuv presne podľa potreby za pomoci teplovzdušnej pištole. Ak máte výrastky, halluxy alebo potrebujete obuv len pritiahnúť alebo povoliť, nemajte obavy. Materiál topánky sa nahreje a prispôsobí presne Vášmu chodidlu.

Similar Posts